KONST / Litografier / Färglitografi 14332099
nr 1433 2099
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Segelbåt. Signerad, numrerad 108/360. Färglitografi, bildmått: 42x27, yttermått inklusive ram: 62x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:47:04
800 kr
22 nov
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson